• כלים לשירותך
  • עקבו אחרינו
  • כניסה לחשבון שלי
האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית
Israel Society of Plastic Surgeons
יו"ר האיגוד:
פרופ' יוסף חייק

מזכיר:
ד"ר אריאל טיסונה

גזבר:
ד"ר נמרוד פרידמן
תכנון והכנה לניתוח

תכנון הניתוח

רצוי לשוחח על שחזור השד מייד עם האבחנה של סרטן שד והצורך בכריתת השד. קיימת חשיבות עליונה לשיתוף פעולה בין הכירורג האונקולוגי לבין הכירורג הפלסטי בנושא שיטת הכריתה והשחזור, כל זאת על מנת קבל תוצאה אופטימלית לשחזור.

לאחר קבלת המידע הרפואי שלך, הרגלייך (עישון, שימוש בסמים או אלכהול) ובדיקה גופנית, הכירורג הפלסטי יפרט ויסביר את שיטות השחזור המתאימות לך ספציפית.

השיטה המועדפת  תלויה במצב הבריאות הכללי שלך, גילך, מבנה גופך,גודל ומבנה השד הבריא והעדפותייך. בשלב זה חשוב ביותר לדון עם הכירורג הפלסטי המנתח על ציפיותיך מהשחזור. לגבי כל שיטת שחזור יוסברו לך יתרונותיה וחסרונותיה  והתוצאה המצופה בסיום תהליך השחזור.

שחזור שד אומנם יכול לשפר את המראה שלך והביטחון העצמי שלך, אך יש לזכור שלא ניתן להגיע לשד הזהה לחלוטין לשד שנכרת או לשד השני.

הכנה לניתוח

כהכנה לניתוח צריך לעבור  על מחלות הרקע שלך, על רשימת התרופות המלאה ולבדוק האם קיימות תרופות שיש צורך להפסיקן לפני הניתוח. נשים מעשנות מחויבות להפסיק לעשן לפחות 3 שבועות לפני הניתוח, בכדי למזער את הסיבוכים הנגרמים כתוצאה מעישון. תצטרכי להביא בדיקות דם עדכניות, בדיקות הדמיה ו ECG . רופא מרדים יבדוק וידון איתך לגבי תהליך ההרדמה וההתעוררות מהניתוח

ברוכים הבאים לאיגוד ישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית

חברי האיגוד מוזמנים להתעדכן בפעילות האיגוד, לעקוב אחר יומן האירועים, לשלם דמי חבר ועוד
כניסה לחברי האיגוד
הציבור מוזמן לקרוא מידע עדכני ואמין בתחום כירורגיה פלסטית ואסתטית, להוריד טופסי הסכמה ועוד
איני חבר/ת איגוד